Chcesz się ze mną skontaktować lub zaproponować mi współpracę? Pisz śmiało!

Bardzo się cieszę, że udało Ci się odnaleźć mój blog! Tata i Dziecko, to miejsce, w którym znajdziesz moje przemyślenia na temat wychowania dzieci. Jest mi bardzo miło, że mogę odpowiedzieć na Twoje pytania, napisać do Ciebie lub wesprzeć, gdy będziesz tego potrzebować. Mam również nadzieję, że będzie to dla Ciebie wartość, która pozwoli Ci zrozumieć wychowanie dzieci oraz życie pod jednym dachem z istotami o niewyczerpanym źródle energii, które z pewnością nie raz sprawią, że jednego dnia uśmiechniesz się szczerze, a innego wściekniesz nie na żarty!

Rodzicielstwo, zwane również często parentingiem, to bardzo wymagająca dziedzina życia, którą śmiało można nazwać pracą na pełen etat. Zarówno matka dzieci i one same wymagają od mężczyzny poświęcenia i dużo czasu, który przeznaczysz na zabawy i zajmowanie się swoimi maluchami, a wieczorem, gdy będziesz miał siły i czas, również swoją partnerką.

Jasne, że nie zawsze będziesz wiedzieć co robić i często będziesz gubić się i przeklinać dzień, w którym zdecydowałeś się na dziecko, ale spokojnie. Między innymi dlatego powstał mój blog parentingowy. Pisząc go i dzieląc się swoimi przemyśleniami, mam nadzieję, że znajdziesz na moim blogu informacje, które pomogą Ci być lepszym rodzicem, bardziej cierpliwym tatą i jeszcze lepszym ojcem. Nie twierdzę, że tak właśnie będzie, ale mam taką nadzieję!

Chcesz do mnie napisać? Pisz tutaj: [email protected] Pod tym adresem znajdziesz mnie na pewno.

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną?

Chcesz abym objął patronat? A może Twoje produkty lub usługi potrzebują spojrzenia rodzica i chcesz, abym napisał dla Ciebie recenzję? Nie ma sprawy! Jestem otwarty na propozycje! Napiszę zawsze szczerą, niezależną i wnikliwą opinię, gdy tylko przetestuję wraz z rodziną lub samodzielnie, Twoje produkty lub usługi oraz powiem Ci, dlaczego wybrałbym je lub nie. Oczywiście nie wszystko, co zaoferujesz będę mógł przetestować, ponieważ nigdy nie robię niczego wbrew sobie, dlatego rozważę Twoją propozycję, ale nie obiecuję, że zawsze zgodzę się na współpracę. 

 

Masz pytania? Napisz do mnie!

    Twoje imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Czego potrzebujesz?

    Twoja wiadomość