Recenzja na Tata i dziecko? Szersza współpraca? Nie ma sprawy!

Tata i dziecko to blog parentingowy zapracowanego taty

Staram się zawsze przedstawić swoje spojrzenie na wychowanie dzieci. Obserwuję, dużo się uczę i analizuję, ponieważ zostałem rzucony na głęboką wodę, aby wychować 3 córki. Pisząc mój blog, przedstawiam swoją rzeczywistość i staram się opisywać własne przemyślenia, dotyczące wychowania dzieci. Parenting jest dla mnie bardzo interesującą przygodą i nauką prawdziwego życia w rodzinie. Nigdy nie wiem co się wydarzy, kiedy i dlaczego, ale zdaję sobie sprawę, że z dzieciakami nie można się nudzić!

Wychowanie córek pozwoliło mi poznać wiele ciekawych produktów dla dzieci, ale również dla mężczyzn, kobiet czy dla całej mojej rodziny. Dzięki temu, że zostałem tatą, mam własne poglądy na korzystanie z zabawek dla dzieci, termometrów, leków, kosmetyków czy pieluch oraz wielu innych produktów oraz usług, które pomagają w codziennym życiu. Jako tata bloger, staram się pokazywać wszystko to, co sam uważam za interesujące i warte uwagi. Czasami korzystam również z poleceń lub propozycji od innych ludzi, abym przetestował takie czy inne wyroby albo usługi. 

Prowadzę swój blog parentingowy w głównej mierze dla siebie i mojej bliskiej rodziny, ale bardzo się cieszę, jeśli znajdziesz czas i poświęcisz chwilę na poznanie mojego punktu widzenia, który przedstawiam w artykułach na blogu. Będę bardzo szczęśliwy, jeżeli wyciągniesz pozytywne wnioski i uznasz, że pomogłem Ci w codziennym życiu podczas wychowania dzieci, to będzie fantastycznie! 

Chcesz nawiązać ze mną współpracę? Oto co musisz o mnie wiedzieć!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a reklamą na Tata i dziecko lub recenzją albo sponsorowanym wpisem na blogu, to dobrze trafiłeś/aś. Możemy o tym porozmawiać. Codziennie używam różnych produktów i korzystam z wielu usług, nie tylko tych związanych z rodziną czy wychowaniem dzieci. Te wyroby i usługi ułatwiają codzienność i pomagają w różnych sytuacjach. Jestem tatą i wiem, że każde dziecko potrzebuje produktów pielęgnacyjnych, zabawek czy mebli, ale również zdrowego żywienia i różnego rodzaju suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Dzieci potrzebują także zabawy i rozrywki, podobnie jak cała rodzina i każdy z nas. Znam również swoje potrzeby, dlatego produkty i usługi dla mężczyzn będą idealnym tematem do przetestowania i recenzji.

Oczywiście z przyjemnością przekąsimy coś specjalnie przygotowane dla dzieci – bez cukru i różnych barwionych śmieci, olejów palmowych czy innych szajsomatów i konserwantów. Nie mam nic przeciwko reklamie na moim blogu parentingowym i z chęcią porozmawiam o różnych możliwościach reklamy. Jeżeli więc chcesz, aby Twoja marka, produkt lub usługa znalazła się w gronie moich szczególnych przemyśleń, po prostu skontaktuj się ze mną! Z przyjemnością Cię wysłucham i wspólnie pomyślimy, jaka forma będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza.

Nie mogę jednak obiecać, że odpowiem na każdą propozycję. Nie lubimy wszystkiego co oferuje rynek. Jest wiele produktów, które moim zdaniem, jako rodzica nie nadają się dla dzieci, mimo że producenci zakładają inaczej. Dlatego jeśli chcesz wmówić komuś, że produkujesz zdrowe jedzenie albo przekąski, a tak naprawdę ich skład zostawia wiele do życzenia, nie dogadamy się. Jeśli jednak spodoba nam się to, co oferujesz, z pewnością sypniemy bardzo dobrym słowem, aby każdy rodzic mógł się dowiedzieć o Twojej ofercie.

Nasze warunki współpracy

Przede wszystkim nie pragnę za wszelką cenę umieszczać reklam na moim blogu Tata i Dziecko. Internet jest wystarczająco przeładowany wyskakującymi okienkami reklamowymi, sloganami i kolorami, abyśmy nie zauważyli, że wszystko to związane jest z jednym celem – zwiększeniem sprzedaży i zachęceniem klientów do kupowania. Jeśli będziesz zainteresowany/a umieszczeniem reklamy na mojej stronie i uznam, że będzie ona działała na korzyść rodziców, z pewnością się dogadamy. Mój blog parentingowy przede wszystkim służy rodzicom i ich dzieciom, dlatego bardzo chciałbym, aby rodzice mogli odnaleźć na nim wartościowe i ciekawe informacje, które mogą im się przysłużyć w codziennym wychowaniu dzieci.

Jeżeli wybiorę Twoją markę, produkt czy usługę, opiszę Twoją wizję i podejście w sposób obiektywny, czyli taki, jak nam się podoba. Bez zbędnego koloryzowania i wychwalania pod niebiosa. Nie mamy parcia na szkło. Moja strona to blog taty, który powstał z radości do pisania i wychowania dzieci. Nie mówię jednak, że nie przydadzą się dodatkowe profity, które mogę przeznaczyć na atrakcje dla dzieci 🙂

Chcesz się reklamować na Tata i dziecko? Pisz tutaj: lukasz@tataidziecko.pl

Bądźmy w kontakcie!

DO TEJ PORY WSPÓŁPRACOWALIŚMY MIĘDZY INNYMI Z:

Nasi partnerzy