Chętnie zrecenzujemy Twój produkt lub usługę

Na Tata i dziecko opisuję moją parentingową rzeczywistość. Codziennie używamy różnorodnych produktów i korzystamy z usług, które nie tylko ułatwiają nam życie, ale również pomagają wychowywać dzieci. Każdy rodzic wie, że jego dzieci korzystają z tony różnych rzeczy i bawią się niezliczoną ilością zabawek. Nie mamy nic przeciwko reklamie na naszym blogu parentingowym i dopuszczamy taką możliwość. Jeżeli chcecie aby Wasza marka lub produkty znalazły się w gronie naszych przemyśleń, możecie się z nami skontaktować w tej sprawie. 

Nie obiecujemy, że odpowiemy na każdą propozycję. Nie lubimy wszystkiego co oferuje rynek, ale zawsze możemy spróbować. Jeżeli nam się spodoba, rzucimy w zamian dobrym słowem…

Nasze warunki współpracy

Po pierwsze nie chcemy umieszczać reklam na Tata i dziecko, wystarczająco internet jest przeładowany denerwującymi okienkami, sloganami i kolorami. Jeżeli jednak ktoś będzie miał taką ochotę, możemy rozważyć umieszczenie reklamy na naszej stronie. Nasz blog parentingowy służy przede wszystkim rodzicom, więc chciałbym, aby mogli odnaleźć na nim wartościowe i ciekawe informacje, które mogą im się przysłużyć w codziennym wychowywaniu dzieci.

Możemy również zapewnić, że jeżeli wybierzemy waszą markę lub produkt, opiszemy waszą wizję, podejście oraz ideologię, w sposób obiektywny, czyli w taki jaki nam się spodoba. Nie mamy parcia na szkło. Blog taty powstał z radości pisania oraz wychowywania dzieci. Nikt jednak nie mówi, że coś extra na pieluchy albo nową zabawkę się nie przyda.

Chcesz się reklamować na Tata i dziecko? Pisz tutaj:
moschiq(małpka)gmail.com